Zajímavosti

Hlasování ve finále People Choice Awards

4. listopadu 2015 v 7:39
Pro svůj oblíbený seriál Bones (Sběratelé kostí) můžete hlasovat na People Choice Awards a také pro svou oblíbenou herečku Emily Deschanel a to v kategoriích:


Favorite TV Crime Drama Actress: http://vote.peopleschoice.com/#!/home/all/80/2

People Choice Awards - Nominace

14. října 2015 v 9:16
Pokud chcete podpořit svůj oblíbený seriál Bones (Sběratelé kostí) můžete hlasovat pro nominace na People Choice Awards 2016.

Favorite TV Crime Drama - http://vote.peopleschoice.com/#!/home/all/35/2 (Bones)

Favorite TV Crime Drama Actor - http://vote.peopleschoice.com/#!/home/all/79/2 (David Boreanaz)

Favorite TV Crime Drama Actress - http://vote.peopleschoice.com/#!/home/all/80/2 (Emily Deschanel)

Zajímavosti

12. října 2015 v 11:03
  • Seriál je inspirován životem soudní pataložky a spisovatlky Kathy Reichs, která je současně také producentkou seriálu. Kathy Reichs je zároveň jméno hrdinky knih, které publikuje Dr. Brennanová
  • Prostřední jméno Angely je Pearly Gates, což je jméno kytary člena ZZ Top Billyho Gibbonse, který hraje v některých dílech Angelina otce
  • Eric Millegan, který hrál studenta Zacka Addyho, jenž je o několik let mladší než ostatní vědci, s nimiž pracuje, je ve skutečnosti o rok starší nž T. J. Tyhne (Dr. Jack Hodgins), o roky starší než Emily Deschanel (Temperance Brennanová) a o 4 roky straší než Michaela Conlin (Angela Montenegrová)

Booth je nezvěstný a my víme proč

12. října 2015 v 10:43
Záhada ohledně Boothova náhlého zmizení ve veteránské kriminálce Bones (Sběratelé kostí) je vyřešena. Herec David Boreanaz dnes prozradil pravý důvod, který se skrývá za touto dějovou linkou.

Herec totiž měl an začátku léta zdravotní potíže, kterého ho nenechaly v klidu. Právě jeho zdraví mu zněmožnilo, aby se vrátil na plac natáčení nové série v době, kdy se natáčet začalo. Aby se tvůrci hercově nemocenské přizpůsobili, vytvořili pro jedenáctou řadu dějovou linii, kdy je Booth nezvěstný.

Těhotenství v Bones

17. března 2015 v 13:06 | Aduš a Verča
Zde si můžete přečíst jak naplánují těhotenství Kůstky (Emily je těhotná ve skutečnosti Smějící se).

Pěkný článek, tak si ho určitě přečtěte.

Polibek mezi Boothem a Brennanovou?

13. srpna 2009 v 11:54 | Verča, Adélka a Míša

Korbi z webu Zap2It přináší zajímavý spoiler. Kdo čte na tomto webu ale nebude příliš překvapen. V epizodě 5x01 Harbingers In The Fountain se prý máme dočkat polibku mazi Boothem a Brennanovou, ke kterému dojde poté, co Booth Brennanovou zachrání z nebezpečné situace. To by v podstatě potvrzovalo pravost scénáře, který připomínal spíš nějakou fan fiction a téměř nikdo ho nebral vážně. Druhou možností, která je ale úplně stejně pravděpodobná, je to, že Korbi využívá ke spoilerování stejné informační zdroje jako my - fanouškové a mohla se klidně nachytat.

ryvky scénáře k 1.dílu 5.série Bones

13. srpna 2009 v 11:40 | Verča, Adélka a Míša

Tuto novinku berte jako zcela nepodloženou. Já sama jí uvěřím, až to uvidím na vlastní oči. Právě se objevilo několik stran scénáře k 1.dílu 5.série - Harbingers In The Fountain, který bude odvysílán 17.září 2009. Scénář si můžete stáhnout přes Megaupload.

Emily Deschanel na promítání filmu Home

10. června 2009 v 21:05 | Verča, Adélka a Míša
5.června 2009 se Emily Deschanel zúčastnila promítání filmu Home, které proběhlo v obchodním domě Stelly McCartneyové v Západním Hollywoodu v Kalifornii.

Film je veřejně dostupný na YouTube

ČSFD o filmu Home říká následující:

"Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety. S optimistickým přístupem a aktuálními tématy se snímek zaměřuje na vrzůstající povědomí veřejnosti o současných problémech a problémech životního prostředí."

Další kniha Kathy Reichs v češtině: Divoké kosti

4. června 2009 v 21:33 | Verča, Adélka a Míša
22.července 2009 vychází již desátá kniha od Kathy Reichs, která byla přeložena do češtiny. Jmenuje se Divoké kosti (kristepane, kdo to překládal?!:-). Nicméně nejde o žádnou novou knihu - jedná se o vydání knihy z roku 2003 s původním názvem Bare Bones. Doposud od Kathy vyšly všechy její knihy až na nejnovější titul Devil Bones a právě Bare Bones. Tímto se tedy doplňuje jedna chybějící kapitola v životě Temperance Brennanové. A níže máte oficiální text BB Art, které knihu vydává:

"V Charlotte panuje horké léto a doktorka Temperance Brennanová, soudní antropoložka pro Severní Karolínu, se těší na svou dlouho očekávanou dovolenou. Už se chystá k odjezdu, jenomže najednou je všude kolem spousta kostí. Ostatky shořelého nemluvněte v krbových kamnech. Jeho matka, sama ještě skoro dítě, zmizela. Zabila Tamila Banksová novorozeně, anebo se sama stala něčí obětí? V Severní Karolíně dochází k havárii malého letadla. Pilot i cestující zahynuli a jejich těla jsou ohořelá k nepoznání. Zavinil nehodu pilot? Je za tím ještě něco jiného? A co je ta záhadná černá hmota, kterou jsou těla pokryta? Největší hádankou se ovšem stávají kosti objevené na odlehlé farmě u města Charlotte. Co to tam Tempin pes Boyd vlastně vyhrabal? Vypadá to na ostatky nějakého zvířete, ale jakmile se kosti ocitnou v laboratoři, Tempe čeká velká překvapení. S pomocí svého přítele detektiva musí odhalit pravdu ve spletitém a nebezpečném případu, a to v tu nejnevhodnější chvíli. Její dcera Katy má nového přítele, ale ten, jak se zdá, něco skrývá. Krom toho Tempe samotnou čeká velice závažné rozhodnutí týkající se jejího osobního života. Nadešel už čas na vážnější vztah? Bude mít vůbec možnost to zjistit? Kosti mají přednost a všechno ostatní musí zatím počkat. Jaký příběh ty ostatky vyprávějí? Proč jsou rentgenové snímky a výsledky testů DNA tak zarážející? Kdo se pokouší Tempe zabránit, aby zjistila pravdu? Někdo ji sleduje. Někdo sleduje i Katy. A je třeba ho zastavit dřív, než bude pozdě."

Kapela Mötley Crüe vystoupí v červnu v Praze

19. května 2009 v 18:54 | Verča, Adélka a Míša
Je to sice taková lehce off-topic novinka, ale možná někoho bude zajímat. Ve finále 4.série Bones vystoupila kapela Mötley Crüe se svým hitem Dr. Feelgood (ke stažení na mp3stahuj.cz). Komu se tahle písnička líbila, má možnost vidět kapelu naživo. 17.června 2009 totiž vystoupí v O2 Aréně v Praze a to v sestavě Nikki Sixx, Mick Mars, Tommy Lee a Vince Neil. Lístky si můžete zarezervovat na sazkaticket.cz Ceny se pohybují od 790 do 1290 Kč.

Když klikneš na celý článek najdeš obrázky z finále, na kterém je Emily, David, Hart a kapela Mötley Crüe. A najdeš tam také zdroj.

Sweets si zazpívá ve finále 4.série Bones

9. května 2009 v 16:00 | Verča, Adélka a Míša

John Francis Daley alias Dr. Lance Sweets si v posledním dílu 4.série Bones / Sběratelé kostí - 4x26 The End in the Beginning zazpívá a zahraje na klávesy. Jistě jste si toho všimli na promo obrázcích (zde první a druhý). Má zde vystupovat s kapelou zvanou Gormogon. Ihned po uveřejnění této informace se na Harta Hansona snesla kupa dotazů, zda vůbec umí John zpívat. A myslím, že spoustu lidí překvapil odpovědí, že John zpívá skvěle. A nejen to, v Bones bude vystupovat se svojí skutečnou kapelou, která si říká DAYPLAYER! Na MySpace.com najdete jejich profil a můžete si poslechnout 4 skladby z jejich posledního alba.

Skupinu tvoří:
  • JOHN FRANCIS DALEY - zpěv, klávesy
  • LUKE HALL - zpěv, baskytara
  • TIEN NGUYEN - zpěv, akustická kytara, housle
  • MATT FLEMING - bubny

Johna prý při jeho tvorbě ovlivnili Beatles, Ben Folds, Billy Joel a také Radiohead.

Server PureVolume o kapele říká následující:
"Kapela Dayplayer byla založena v říjnu 2005 a jde o hravou hard-rockovou partičku z jižní Kalifornie. S širokým rejstříkem vlivů od popu přes regggae až k progresivnímu rocku, se Dayplayer snaží každou skladbu něčím ozvláštnit, přidat něco navíc a hlavně ji udělat zábavnou až do poslední kapky. Jejich rozmanité profily a rozličné zájmy ústí v jedinečný akustický zážitek. Jsou skupinou potrhlých a přátelských kluků, kteří milují tvorbu a muzicírování. Ať nahrávají nebo hrají naživo, vždy myslí na své publikum; ví, že bez nich jejich hudba nic neznamená."

Zdroj: 206 Bones

Cyndi Lauper v Bones

16. dubna 2009 v 20:19 | Verča, Adélka a Míša
Michael Ausiello nám 1.dubna 2009 přinesl spoiler, který téměř každý požadoval za aprílový žertík. V 5. sérii Bones se prý má objevit Cyndi Lauper. Ale teď se zdá, že to nakonec nebyl vtip, protože tuto informaci nyní potvrdila i sama zpěvačka na svém oficiálním webu. Měla by prý si zahrát médium, které Booth s Brennanovou přizvou jako konzultanta ke svému nejnovějšímu případu.


Mary Jo Deschanel v seriálu Doktor House

16. dubna 2009 v 20:15 | Verča, Adélka a Míša
Celá ženská část rodiny Deschanelů se věnuje herectví - Emily hraje v televizi, její sestra Zooey zase na filmovém plátně a ani jejich matka Mary Jo neztrácí čas nicneděláním. V minulosti jsme ji mohli vidět v seriálu Twin Peaks nebo filmu Patriot s Melem Gibsonem. Nejnověji se objevila v seriálu Doktor House - konkrétně v epizodě 5x20 Simple Explanation. Zahrála si matku jednoho z členů Housova týmu, který na začátku epizody spáchá sebevraždu (pro ty, kdo díl ještě neviděli, nebudu spoilerovat, kdo je onou postavou). Fota z House najdete ve Fotogalerii. A kdybyste chtěli vidět Emily, Zooey a Mary Jo pohromadě, můžete se podívat na jejich společné foto z roku 2006 z tzv. Pink Party.

Dopisní papír Bones

14. dubna 2009 v 18:26 | Verča, Adélka a Míša

Hlášky z dílů 3x05

10. dubna 2009 v 19:03 | Verča, Adélka a Míša
Hodgins: (about Angela's husband) We want you to contact him.
Angela: And get him to sign the divorce papers.
Amber: By get him do you mean...force him to sign them?
Hodgins: If necessary. Do you have a gun?
Angela: Or just remind him of who I am and ask him politely.
Hodgins: What are you, Canadian?

Hlášky z dílů 3x04

10. dubna 2009 v 19:00 | Verča, Adélka a Míša
Cam: I just got off the phone with Hodgins, he's knee deep in compost.
Zack: He must be happy.
Cam: Happy as a pig in ... (trying not to be unprofessional) what pigs like to be in.
Zack: A sty?

Hlášky z dílů 3x03

10. dubna 2009 v 18:59 | Verča, Adélka a Míša
Angela: I know about this hypnotism thing, I was a magician's assistant at a little gypsy carnival in Brazil.
Cam: Now that's an opening line.
Angela: Oh, Mysterio was really cute and I was younger then and, the whole being sawed in half thing was actually kinda hot.
Cam: We were talking about hypnotism...
Angela: Right.

Hlášky z dílů 3x02

10. dubna 2009 v 18:58 | Verča, Adélka a Míša
Caroline: (walking onto the platform and setting off the alarms) People! Please tell me that all your fancy-ass equipment, is wrong!
Bones: You are not supposed to be up here.
Caroline: Booth can shoot me later.

Hlášky z dílů 3x01

10. dubna 2009 v 18:56 | Verča, Adélka a Míša

Doug Doyley: So your husband signed his name to the marriage license with an 'X'?
Angela: Yeah.
Doug Doyley: So you married a guy without knowing his name.
Angela: It was Fiji, okay. I was on vacation.

Uvidíme všech 26 epizod 4.série Bones!

9. dubna 2009 v 11:44 | Verča, Adélka a Míša
Ač se to ještě před pár dny zdálo téměř nemožné, nakonec se přeci jen ve 4.sérii dočkáme všech 26.dílů! FOX vymyslel variantu, jak je všechny "vecpat" do vysílání, aniž by musel posouvat termín finále 4.řady. Na jednu stranu dobrá věc, na druhou stranu to povede jen k nižší sledovanosti, protože díly budou vysílány mimo obvyklé termíny. Ale dívejme se na to raději z té lepší strany - během 9 dní uvidíme 4 díly Bones! Příští týden ve středu v Kanadě a ve čtvrtek v USA uvidíme Bones v obvykém čase, ale v dalších 2 týdnech uvidíme vždy 2 díly a to v těchto dnech:
 
 

Reklama