Dabing

Martin Stránský jako agent Seeley Booth

7. února 2009 v 12:16 | Verča a Adélka
Narodil se 11.února roku 1970 v Jihlavě. Již 14 let se pohybuje na prknech plzeňského divadla J.K. Tyla, ke kterému jej přivedl jeho otec.
Zahrál si v desítkách činoherních představení- od komedií po dramata. Jmenujme například tyto role: Bejby v Šakalích letech, Petr v Příbězích obyčejného šílenství,

Kateřina Lojdová jako Dr. Temperance Brennanová

7. února 2009 v 12:14 | Verča a Adélka
Kateřina se narodila v Praze v roce 1977. Absolvovala hudebně dramatický obor pražské konzervatoře (dodnes hraje výborně na klavír). Již během studia začala pravidelně hostovat v Národním divadle. Poprvé na divadelní prkna vstoupila jako Smeraldina ve Sluhovi dvou pánů (režie - Milan Schejbal).

Jitka Moučková jako Angela Montenegro

7. února 2009 v 12:12 | Verča a Adélka
Jitka je absolventkou hudebně-dramatického oboru na Pražské konzervatoři. V minulosti hostovala např. ve Středočeském divadle v Kladně (Jenůfa, Orestea). Dále jsme ji mohli vidět v muzikálu Starci na Chmelu v roli Božky.

Pavel Tesař jako Dr. Jack Hodgins

7. února 2009 v 12:09 | Verča a Adélka
Pavel Tesař se narodil v roce 1967 v Jablonci nad Nisou a je především divadelním hercem, známým např. z her Tango či Konec Masopustu. Nyní Pavel bydlí v Bohnicích blízko psychiatrické léčebny (jak poetické:-). Má syna Viléma.

Kdo je Radek Hoppe?

7. února 2009 v 12:06 | Verča a Adélka

Radek Hoppe je nám známý především jako skvělý dabér Dr. Zacka Addyho v českém znění seriálu Bones / Sběratelé kostí. O Radkovi toho na internetu mnoho nekoluje, ale díky Radkovi samotnému, který mě zkontaktoval, se o něm můžete dozvědět to, co třeba jiní nevědí.
 
 

Reklama