Prosinec 2015Hvězdy 'Bones' a producentka seriálu žalují Fox o desítky milionů dolarů

1. prosince 2015 v 11:20 Novinky a Rozhovory

Zdroj: Bones

Emily Deschanel & David Boreanaz se připojili ke Kathy Reichs a stejně Barry Josephson podali žalobu na FOX.

Žalobci prohlašují, že 20th Century Fox Television "vynakládalo systematické a všudypřítomné úsilí ošidit" je o zisky z nejdéle vysílaného drama vůbec na Foxu.

Herci a producentka seriálu Bones v žalobě tvrdí, že je 20th Century Fox Television, Fox studio a přidružené společnosti obraly o desítky milionů dolarů. I přes úspěch seriálu, neměla trojice v průběhu let žádný peněžitý zisk.

Reichs, jejíž knihy tvoří základ Bones, měla slíbeno 5 procent z podílu na zisku. Deschanel & Boreanaz měli smluvní nárok 3 procenta ze zisku. Podle stížnosti však Fox upravil své účetnictví užitím triků a brutálních taktik, aby nemusel vyplatit, co měl.

Rozhovor Emily Deschanel pro Improper Bostonian

1. prosince 2015 v 10:34 Novinky a Rozhovory
Zdroj: Bones

Takže, jak to zvládáte se dvěma dětmi? Tomu mladšímu je jen 5 měsíců?

Ano, druhému jsou čtyři, jo. Jak zvládám všechno? Nezvládám. Neustále se snažím stíhat všechno, a někdy brečím, protože nevidím svoje děti. Snažím se prostě přežít a zvládnout, co je třeba, ale je to rozhodně obtížné.

Co bylo pro vás nejdivnější, když jste jako hollywoodské dítě přišla do Bostonu?

Nejsem si jistá, že samu sebe považuji za hollywoodské dítě, a nejsem si jistá, že je to divné, ale miluji bostonský přízvuk. Ten je můj oblíbený. Ale na univeritě jsme měli předmět o dialektech a ani učitelka bostonský přízvuk nedokázala. Musela nám ho předvést dívka z Bostonu.

Emily Deschanel pro Extraordinary Health o svém zdravém životním stylu

1. prosince 2015 v 8:23 Emily Deschanel
Zdroj: Bones

"Za ty roky jsem viděla v seriálu mnoho nechutných těl," směje se Deschanel. "Jsem si rozhodně víc vědoma toho, že existuje mnoho věcí, které nedělají dobře vašim kostem. Například, když vaše tělo nedostává dostatek živin, vyluhuje si, co potřebuje, z kostí, a to působí problémy. Když jsem jednou natáčelu scénu, moje postava měla někomu nabídnout sodovku. A já řekla, že to nemůžeme udělat, protože sodovka není zdravá pro kosti!"

Ve skutečném životě, vedou kosti předků Deschanel až k Francouzům, Švýcarům, Holanďanům, Angličanům a Irům. Narodila se v Los Angeles, 39letá herečka a producentka je dcerou kameramana nominovaného na cenu Akademie Caleba Deschanel a herečky Mary Jo Deschanel, a je si neuvěřitelně podobná se svou sestrou Zoe Deschanel, která hraje v sitcomu New Girl. Poté, co vystudovala Bostonskou univerzitu s bakalářským titulem z divadelního herectví, natočila v roce 1994 svůj první film It Could Happen To You. Následovalí role v Cold Mountain, The Alamo a Glory Road. Interview Magazine ji v roce 2004 jmenoval jednou z "šesti hereček, které stojí za to sledovat." V roce 2005 získala hlavní roli v Bones a od té doby ji milují miliony fanoušků.Producent BONES Barry Josephson žaluje FOX

1. prosince 2015 v 7:46 Novinky a Rozhovory
Zdroj: Bones

Barry Josephson, producent BONES již od počátku seriálu, žaluje 20th Century FOX Comporation, Fox Broadcasting Company a FOX Entertainment Group za to, že jemu a seriálu hrozili zrušením, pokud nepřijme snížený licenční honorář, a to při vyjednávání o prodloužení seriálu na pátou, šestou, sedmou a osmou sérii.

Josephson se svými právníky také skrz audit za prvních 7 sérií zjistil, že FOX nepodal zprávu o výdělcích seriálu za licenční poplatky v Evropě, nesprávně informoval o výdělcích za reklamy, a ziscích ze serverů Hulu, Fox.com a dalších - jde o částky, které dohromady činí kolem 30 milionů dolarů.

TV Guide: BONES Midseason Finale Preview

1. prosince 2015 v 7:38 Novinky a Rozhovory
Zdroj: Bones

V první epizodě letošního mideseason finále BONES půjdou Booth a Brennanová opět v přestrojení za Bucka & Wandu, aby vyřešili případ na soutěži ve střílení ve stylu Divokého západu. Ale Buck a Wanda nebudou pracovat pár.

"Bootha představa vyřešování v přestrojení nadchla mnohem víc než Brennanovou," vysvětluje výkonný producent Michael Peterson TVGuide.com. "Myslí si, že je to ztráta času, říká: "Prostě chceš jen nosit směšné kovbojské klobouky a zbraně. Nevěří, že je to opravdu nutné, takže se k němu zpočátku nepřipojí. Přijde později, ale to změní jejich dynamiku. Doposud šli vždy v přestrojení jako pár, ale tentokrát budou předstírat, že se neznají. Už jsou dlouho manželé, a tohle byla zábavná příležitost, aby se viděli v jiného světle."

David new photo

1. prosince 2015 v 7:25 David Boreanaz
Let´s do this. #HolidayRun #Blessings