Říjen 2009

5x02 The Bond in the Boot - Fotky

9. října 2009 v 19:34 | Verča, Adélka a Míša |  5. sezóna

Obsah dílu 5x02 The Bond in the Boot

9. října 2009 v 19:29 | Verča, Adélka a Míša |  5. sezóna
24. září 2009 se můžeme těšit na 2.díl 5.řady seriálu Bones/Sběratelé kostí, ve kterém budou Booth a Brennanová vyšetřovat vraždu tajného agenta. A tady je stručný obsah:

Brennanová a Booth vyšetřují nález těla muže, který byl zavražděn kvůli něčemu, co převážel ve svém kufříku. Prvotní důkazy zavedou tým k doměnce, že za vším stojí tajná služba a jejich teorii podpoří i nález zkapalněného agenta CIA  v kufru auta. Když Booth s Brennanovou vyslýchají asistenta ředitele CIA, začnou pochybovat o jeho loajalitě vůči i Spojeným státům americkým.

Mezitím poslední kniha Brennanové slaví velký úspěch - i finanční, což poslouží jako záminka k neschodám s Boothem.

A kromě toho stážista Wendell Bray přijde o své stipendium a tým musí hledat alternativní zdroj jeho financování, aby si ho mohli udržet.


Spoiler: Dočkáme se polibku v díle 5x01?

9. října 2009 v 19:24 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory

Eric z Deamons TV měl možnost vidět první díl 5.série Harbingers in the Fountain. Napsal o něm krátkou recenzi, ze které vyplývá jedna věc - vše je podružné ve srovnání s dynamikou dua Booth a Brennanová. Případ je relativně průhledný, ostatní postavy nemají moc prostoru, ale co je hlavní - vztah Bootha s Brennanovou dostává nový rozměr a jiskru.

V jednom okamžiku prý Booth Brennanovou požádá, aby ho políbila. Bohužel Eric neprozradil, zda to Brennanová udělá nebo ne. Ať tak či tak, ta situace bude hodně zajímavá:-).

Zdroj: Deamons TVSpoiler: Brennanová a dítě

9. října 2009 v 19:23 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory

Michael Ausiello se dnes ve spoilerové sekci na webu EW.com zmínil mimojiné i o seriálu Bones / Sběratelé kostí. Přišel mu dotaz, zda si Brennanová rozmyslí, že chce/nechce dítě s Boothem. A tady je odpověď:

Dítě? Ne. Boothovo dítě? A jak! "Nechce s ním mít dítě, dokud Booth nebude chtít, aby to dítě měla," řekl Hart Hanson. "Bylo velmi důležité, že když Booth o dítěti začal pochybovat, tak Brennanová nereagovala tak, že by si našla někoho jiného. Pokud chce Brennanová dítě, záleží jí na tom, aby bylo Boothovo. O dítě kohokoliv jiného nemá absolutně žádný zájem."

Zdroj: EW.com