Květen 2009

Nový seriál Eddie "Sully" McClintocka: "Warehouse 13"

30. května 2009 v 21:16 | Verča, Adélka a Míša |  Eddie McClintock
Eddie McClintock alias Tim Sullivan, který ve druhé sérii Bones ztvárnil agenta FBI, který se zapletl s Brennanovou, si zahraje hlavní roli v novém seriálu s názvem "Warehouse 13" (skladiště 13). Seriál je označován jako kříženec Akta X s Bones - zápletka je z žánru sci-fi, ale vztahy mezi ústřední dvojicí jsou plné pošťuchování a slovních přestřelek.

Eddie hraje Peta Lattimera - impulzivního agenta tajné služby. Jeho partnerkou bude analyticky založená Myka Beringová (Joanne Kelly). Oba jsou vysláni tajemnou paní Frederickovou (CCH Pounder), která pracuje pro vládu, na tajnou misi do jížní Dakoty. Jejich úkolem je najít nebezpečné artefakty a vrátit je do velkého skladiště, na které dohlíží podivínský kurátor Artie (Saul Rubinek). Na rozdíl od Akta X tyto artefakty nejsou mimozemské, nýbrž založené na historických a vědeckých faktech. Příkladem je hřeben, který vlastnila renesanční pletichářka Lucrezia Borgia nebo starověký samurajský meč, který dokáže lámat světlo. Předměty postupně budou odhalovat pozadí jednotlivých postav. Výkonný producent Jack Kenny říká, že seriál bude něco "thrilledie" - tedy thriller s trochou dobrodružství a humorem. Seriál se začne vysílat 7.července 2009.

Pokud vás zápletka seriálu zaujala, můžete se podívat na krátké promo a scénu z prvního dílu.


Hart Hansonon tvrdí: finále jste pochopili špatně!

30. května 2009 v 21:03 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory
Tak a je to tu. Aby toho humbuku kolem finále 4.řady nebylo málo, teď se přidal Hart Hanson s trochou do mlýna, aby nám ještě víc zamotal hlavu a nakonec i pěkně naštval (nebo naopak potěšil - záleží na vašem postoji ke vztahu Bootha a Brennanové). V časopise TV Guide Hart finále 4.série okomentoval a tady jsou hlavní body, které jsou por nás důležité:

  • Celé finále byla pooperační halucinace komatózního Bootha poté, co mu byl odstraněn nádor, ve spojení s románem, který Brennanová psala na notebooku. (Tady tím pádem nechápu, proč Hart podobnou teorii popřel, aby ji pak potvrdil).
  • Hart prý kvůli finále dostal stovky naštvaných dopisů. Ale podle jeho slov - fanouškům nikdy tak úplně nelhal. (Až na to říkál, že sex nebude halucinace...)
  • Ve FOXu si prý příliš pozdě uvědomil, že jak Bones, tak i Doktor House mají velmi podobná finále, ve kterých se ukáže, že sex mezi oběma hlavními propagonisty, byl jen halucinací. Ale v tu chvíli už to nešlo nijak změnit.
  • Podle Hansona na něj jsou fanouškové naštvaní i kvůli závěřečné větě, kterou ve finále pronese Booth.
  • Hart velmi lituje, že konec nenapsal lépe, protože téměř každý ho pochopil tak, že Booth Brennanovou nepoznává. Přeje si, aby ho mohl předělat. Skutečností ovšem je, že Booth nemá žádnou amnézii!
  • Na začátku 5.série Booth Brennanovou poznává, ale myslí si, že sex mezi nimi byl skutečný. Už nemohou předstírat, že k sobě absulutně nic necítí.
  • Ale neradujte se, že by se vztah mezi Boothem a Brennanovou nějak rychle rozvíjel. Hart uvedl, že v příští sérii se žádného sexu mezi nimi nedočkáme!
  • Dají se tedy vůbec někdy dohromady? Zakončeme to Hartovou odpovědí: "Fanouškové to tak strašně moc chtějí, ale když bychom jim jejich přání splnili, mohli by být velmi zklamaní." (Cože? My něco chceme, ale když to dostaneme, tak to vlastně chtít nebudeme. Buď jsme hloupý my - tedy chceme něco, co vlastně nechceme anebo jen Hart neumí napsat další děj tak, aby se nám líbil a tohle je jen výmluva. Kolikrát už tvrdil, že seriál Bones je jiný než Měsíční svit, kde sex mezi hlavními propagonisty zrušil veškeré napětí. Jenže problém je, že to nebyl ten sex, ale špatné scénáře. Mám Bones ráda, ale dělá mi čím dál větší problémy číst, co Hart tvrdí. Ale ještě pořád tajně doufám, že v 5.sérii mi zklamání z 4.série Hart vynahradí. Snad nejsem naivní.
Zdroj: http://www.gilly8bones.estranky.cz/

Emily a David - Bones Press Conference (24.5.)

26. května 2009 v 21:17 | Verča, Adélka a Míša |  Emily a David


Emily Deschanel - Bones Press Conference (24.5.)

26. května 2009 v 21:08 | Verča, Adélka a Míša |  Emily Deschanel
Emily to tu moc sluší...

Patricia Belcher alias Caroline Julianová odchází z Bones

23. května 2009 v 10:18 | Verča, Adélka a Míša |  Patricia Belcher - Soudkyně
Nepříliš pozitivní zpráva přichází pro příznivce Patricie Belcher alias státní žalobkyně Caroline Julianové. Podle tweetů mezi fanynkou Bones MaddieMaxie (zde) a Hartem Hansonem (zde) to vypadá, že Patricia získala roli v novém seriálu s Chevy Chasem Comunity. To bohužel znamená jediné - v 5.sérii Bones Patricii zřejmě neuvidíme.

Community je komediální seriál z právnického prostředí. Seriál spadá pod stanici NBC a začne se vysílat na podzim roku 2009. Více na TV.com.

Zdroj: http://www.gilly8bones.estranky.cz/

Návštěvnost za (11.5. - 17.5.)

23. května 2009 v 10:09 | Verča, Adélka a Míša |  Návštěvnost
Pondělí: 0
Úterý: 4
Středa: 3
Čtvrtek: 5
Pátek: 8
Sobota: 1
Neděle: 2

Celkem: 23


Návštěvnost za (4.5. - 10.5.)

23. května 2009 v 10:08 | Verča, Adélka a Míša
Pondělí: 4
Úterý: 4
Středa: 2
Čtvrtek: 6
Pátek: 3
Sobota: 7
Neděle: 3

Celkem: 29

Návštěvnost za (27.4. - 3.5.)

23. května 2009 v 10:05 | Verča, Adélka a Míša |  Návštěvnost
Pondělí: 2
Úterý: 1
Středa: 3
Čtvrtek: 5
Pátek: 2
Sobota: 1
Neděle: 0

Celkem: 14

Návštěvnost za (20.4. - 26.4.)

23. května 2009 v 10:03 | Verča, Adélka a Míša |  Návštěvnost
Pondělí: 3
Úterý: 5
Středa: 5
Čtvrtek: 5
Pátek: 6
Sobota: 3
Neděle: 3

Celkem: 30

Rozhovor s Kathy Reichs

21. května 2009 v 21:16 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory
Na webu Charlotte Observer se v pondělí objevil nový rozhovor s Kathy Reichsovou, autorkou knih o Temperance Brennanovou, které daly vzniknout seriálu Bones/Sběratelé Kostí. Ve dvou otázkách se Kathy vyjadřuje přímo k seriálu Bones a zajímat by Vás mohla zejména otázka druhá, která se ptá, zda se Kathy objeví v 5.řadě seriálu. Níže si můžete přečíst překlad rozhovoru do češtiny:

(Click na celý článek)

Už víme kdy začne 5.série Bones!

21. května 2009 v 21:04 | Verča, Adélka a Míša |  5. sezóna
Hart Hanson ve svém twitteru prozradil, na kdy je plánován začátek vysílání 5.řady. Zakroužkujte si to datum v kalendáři. Je jím 17.září 2009!
A když se trochu poštěstí, měla by si v něm zahrát i zpěvačka Cyndi Lauper, jejíž písničku "Girl Just Wanna Have Fun" Brennanová zpívala v epizodě 3x14 The Wannabe in the Weeds. Objeví se v roli Angelina média. Ale neptejte se mě, co tím Hart myslí. Poslední zprávy od Ausiella z EW.com zněly, že by si měla zahrát médium, které Booth s Brennanovu přizvou jako konzultanta ke svému nejnovějšímu případu. To už zní trochu lépe (???). Ale pořád nevím, co to má společného s Angelou.

Emily a David - FOX Upfronts Presentation & After-Party (18.5.)

21. května 2009 v 20:59 | Verča, Adélka a Míša |  Emily a David
V pondělí večer se konal další ročník FOX Upfronts Presentation spolu s následnou After-Party. FOX na této akci pravidelně ohlašuje informace o budoucnosti svých seriálů. A nechybělo ani slavností oznámení o prodloužení seriálu Bones o 2.sérii. Emily a David se zde Bones reprezentovali víc než důstojně a moc jim to spolu slušelo. Emily dokonce stihla za večer vystřídat dvoje šaty.

(Click na celý článek)

O čem bude začátek 5.série Bones?

19. května 2009 v 19:06 | Verča, Adélka a Míša |  5. sezóna
FOX právě vydal popis děje svých obnovených seriálů a toho, co nás čeká v jejich další sérii. Nechybí samozřejmě ani stručné info k Bones. Vybrala jsem zde jen to, co se přímo týká 5.série:

"Na začátku 5.série se Booth a Brennanová potýkají s emocionálními důsledky změny v jejich vztahu, kterou způsobily události na konci 4.série. To se týká žádosti Brennanové, aby Booth byl otcem jejích dítěte a hlubokého duševního spojení, které spolu sdíleli během Boothova komatu, které je nechalo na vážkách, jaké myšlenky a emoce se honí hlavou tomu druhému. Zatímco Booth se snaží svým emocím čelit, Brennanová trvá - za podpory svého týmu - na tom, aby zaměřii pozornost a energii na svoji hlavní práci - chytání vrahů, které nikdo jiný nedokáže polapit."

(Click na celý článek)

Kapela Mötley Crüe vystoupí v červnu v Praze

19. května 2009 v 18:54 | Verča, Adélka a Míša |  Zajímavosti
Je to sice taková lehce off-topic novinka, ale možná někoho bude zajímat. Ve finále 4.série Bones vystoupila kapela Mötley Crüe se svým hitem Dr. Feelgood (ke stažení na mp3stahuj.cz). Komu se tahle písnička líbila, má možnost vidět kapelu naživo. 17.června 2009 totiž vystoupí v O2 Aréně v Praze a to v sestavě Nikki Sixx, Mick Mars, Tommy Lee a Vince Neil. Lístky si můžete zarezervovat na sazkaticket.cz Ceny se pohybují od 790 do 1290 Kč.

Když klikneš na celý článek najdeš obrázky z finále, na kterém je Emily, David, Hart a kapela Mötley Crüe. A najdeš tam také zdroj.

Uvidíme ještě 2 série Bones!

19. května 2009 v 18:46 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory
Ještě včera ráno to vypadalo, že není vůbec jisté, zda se Bones na podzim vůbec vrátí. Večer ale přišlo potvrzení o prodloužení seriálu postupně od Harta Hansona a pak i oficiálně od FOXu. A co dnes? Michael Ausiello v EW.com ve svém Twitteru uvedl následující:

"Exkluzivní Bones udpate: FOX obnovil seriál na DVĚ série a ne jen jednu. Zdroje to potvrzují."

(Click na celý článek)

5.série Bones bude!

19. května 2009 v 18:36 | Verča, Adélka a Míša |  Novinky a Rozhovory
Tak se zdá, že si můžeme oddechnout. I když ještě FOX nevydal oficiální prohlášení o obnovení seriálu Bones/Sběratelé Kostí, Hart Hanson právě na svém Twitteru uvedl následující zprávu:

"Právě mi volal Jimmy Oh z FOXU (programový ředitel) se zatím neoficiální zprávou o tom, že nás vybrali. Bones se vrátí zpátky s pátou sérií!"

EDIT: Tak už je to oficiální! FOX vydal prohlášení, že seriál Bones se připojuje k Dollhouse, Fringe, Lie To Me, 24 Hodin a k Doktoru Housovi a na podzim se vrátí.

Hart Hanson stručně k finále 4.řady Bones

15. května 2009 v 16:41 | Verča, Adélka a Míša |  4. sezóna
Většina z Vás už finále 4.řady Bones/Sběratelé kostí viděla a má na něj svůj názor. Máte nějakou představu o tom, co se asi stalo a co z děje a nebo nebyl sen a z čí byl perspektivy???

Nicméně... Hart Hanson nám to opět trochu zkomplikoval vysvětlením, které je takovou otřepanou a nerealistickou fází, že už fakt nevím, co si myslet. Na twitter mu přišel odkaz: "Můžete potvrdit, že Jackův komentář = kniha Brennanové a ten zbytek = Boothův sen?" A co na to Hart???

Click na celý článek

Epizoda 4x26 The End in the Beginning ke stažení

15. května 2009 v 16:34 | Verča, Adélka a Míša |  4. sezóna
Ve středu večer se v Kanadě na stanici Global (o jeden den dříve než na americkém FOXU) vysílal 26.díl 4.řady seriálu Bones (Sběratelé kostí) s názvem The End in the Beginning. Od včerejšího rána si můžete stáhnout ze serveru Mininova.org. Pod odkazem najdete ke stažení pouze textový soubor s adresou reálného torrentu. Je to proto, že mininova zpřísnila kontrolu torrentů a avi soubor by zablokovola. Avi torrent pak najdete zde.


Emily Deschanel v show Bonnie Hunt (12.5.)

15. května 2009 v 16:31 | Verča, Adélka a Míša |  Emily Deschanel
V úterý večer byla Emily Deschanel hostem v show Bonnie Hunt. Níže můžete najít záznam jejího vystoupení. Emily se v něm vrací ke svému dětství a dokonce nám pustí video, které natočil její otec, když byla malá a když si hrála na baletku. Také se budeme moci podívat na video, kde se Emily houpe na visuté hrazdě. Na téma David Boreanaz se Emily zase nezapomene zmínit, jak se chová jako malé děcko - neustále vtipkuje a snaží se všechny rozhodit tím, že si na place občas stáhne kalhoty. Když se dostanou k Davidovi synovi Jadenovi, dozvíme se, že si ji Jaden velice oblíbil a na chvilku ji měl za přítelkyni, ale pak se s ní "rozešel". Prostě roztomilé...


Click na celý článek