Září 20083 B&B music videa

28. září 2008 v 20:54 Videa a Promo Videa
Je neděle večer a co je lepší, než se podívat na několik krásných momentů ze vztahu Bootha a Brennanové? Na Youtube jsem včera narazila na spoustu krásných music videí a zde máte 3, která mě zaujala. První je podkreslené písničkou Lets do it od Eartha Kitt, druhé zase Hold me od Savage Garden a třetí je od české autorky Valleria93 s písničkou Impossible od Heleny Zeťové (a tato písnička je úžasná stejně jako to video).

Tamara Taylor slaví narozeniny

28. září 2008 v 20:52 Tamara Taylor

K včerejšímu dni slaví Tamara Taylor své 38.narozeniny. Za tento web jí tedy přeji vše nejlepší! Tamara se narodila v Torontu africko-americko-kanadskému otci a skotsko-kanadské matce 27.9.1970. Svoji kariéru začínala v televizních reklamách. Její první průlomovou rolí byla stálá účast v seriálu Správná pětka po boku Neve Campbellové a Mathew Foxe (ze seriálu Lost). Později byla obsazena jako Dr. Ana Syphax v Městě andělů. Také hrála narkomanku v Diary of a Mad Black Woman s Tylerem Perrym. Jejím manželem je Miles Cooley, se kterým se zasnoubila koncem roku 2006 a brali se 10.června 2007 v Mexiku.

Epizoda 4x05 ke stažení

28. září 2008 v 20:49 4. sezóna
Nová série Bones se v USA stává obětí prezidentských voleb a basketbalové ligy. Kvůli vysílání prezidentské debaty (15.října) a 2 zápasů basketbalové ligy (22. a 29. října) neuvidíme nové díly Bones. Tato zpráva se právě objevila na webu Futon Critic. Znamená to, že 8.října uvidíme epizodu 4x07 The He in the She a pak bude dlouho a dlouho pauza. Další díl bychom pak měli vidět až 5.listopadu. No, snad to nějak vydržíme... Zdroj: 206 Bones.

2 klipy ze 4. řady 5. dílu

28. září 2008 v 20:49 4. sezóna
V den vysílání 5.epizody 4.řady seriálu Bones / Sběratelé kostí v USA - The Perfect Pieces in the Purple Pond - se na Youtube.com objevily 2 klipy z tohoto dílu. A díky Yvonne, která si klipů všimla, se na ně můžete podívat i vy. V prvním je Booth a Brennanová na cestě autem (Brennanová řídí!) a ve druhém je Hodgins, který navštívil Zacka v léčebně. Druhé video se Zackem je docela smutné. Člověk si spolu s ním uvědomí, jak moc Zack seriálu chybí. Co myslíte?

Bones vyhrálo cenu EWwy jako nejlepší drama

28. září 2008 v 20:46 Novinky a Rozhovory

Web EW.com si při příležitosti cen Emmy udělal svoji vlastní verzi cen nazvanou EWwy. A v kategorii dramatických seriálů těsně zvítězil seriál Bones / Sběratelé kostí s 26% hlasů, když porazil Battlestar Gallactica (25%), Friday Night Lights (20%) a The Wire (19%). Kromě toho EW.com také sestavil seznam nejlepších a nejhorších momentů z cen Emmy a objevilo se něm také jméno David Borenaze. Bohužel... Jeho vystoupení při předávání bylo velmi toporné a strohé a spolu se svojí partnerkou Lauren Conrad byli zvoleni jako "Nejnepříjemnější pár" (původní název se by dal přeložit také jako Nejtrapnější pár...) Z Davida byli na rozpacích i jeho fanouškové, kteří ho obvykle nekriticky zbožňují. Že by mu chyběla Emily;-)?

Seeley vs. Jared Booth

28. září 2008 v 20:45 Novinky a Rozhovory

Kristin z E!Online odpovídala na dotazy čtenářů ohledně novinek v TV seriálech a nezapomněla ani na dotaz jisté Debbie ze Seattlu: "Co se stane s Boothem a Brennanovou, když bude Brennanová randit s jeho bratrem Jaredem? A Kristin na to reaguje tím, co jí řekl Davida Boreanaz: "Vím, že s Jaredem půjde na schůzku a že se to příliš nevyvede. Není to tak, že bych s tím opravdu bojoval. Myslím, že je to spíš o boji s tím, kým Jared je a že by mohl dostat Brennanovou do potíží."

Rozhovor s Kathy Reichsovou

28. září 2008 v 20:43 Novinky a Rozhovory

DigitalSpy zpovídal Kathy Reichs o její nové knize Devil Bones / Ďábelské kosti a také o seriálu Bones. A zde máte překlad celého rozhovoru: Digital Spy: Tempe a její tým jsou zpět se 4.sérií populárního dramatu z forenzního prostředí - Bones / Sběratelé kostí, která začala dvouepizodou zasazenou dějem do Londýna. A trochu jiná Tempe je také zpět v knize Devil Bones - nejnovějším románu Kathy Reichsové ze série knih, které inspirovaly televizní seriál. Zavolali jsme jí, abychom se dozvěděli více o rozdílech mezi "Knižní Tempe" a "Televizní Tempe" a také o tom, co si myslí o šokujícím finále 3.série Bones.O čem bude nová kniha? Devil Bones začínají, když je Tempe povolána na místo činu, kterým je oltář s kotlem se slepicemi, kozími lebkami a také lidskou lebkou. To ji pak zavede do světa okrajových náboženství, jako je voodoo a wicca.

Zack Addy

21. září 2008 v 20:17 Zack Addy
Zack Addy je Tempin talentovaný mladý asistent. Pochází z početné michiganské rodiny. Je to bývalý dětský génius, jehož IQ je nad hodnotou 163 bodů a má fotografickou paměť. Započal několik dotorátů, avšak nedokončil ani jeden. Navzdory svému talentu je nejistý a neschopný přesvědčivě vyjádřit svůj názor před doktorkou Brennanovou, ačkoliv již několikrát přispěl s podstatnými připomínkami, které pomohly vyřešit případ. Jeho doménou, stejně jako u Tempe, je analýza lidských ostatků, zejména pak identifikace příčin smrti a určení smrtících zbraní ze známek poškození kosterních pozůstatků. Jeho úkolem je obvykle odstranění masa z kostí, tedy proces známý pod názvem "debriding".David na The Presenters Gift Lounge

21. září 2008 v 19:57 David Boreanaz
V sobotu 20.září 2008 se David Boreanaz ukázal na akci zvané The Presenters Gift Lounge, která se konala v divadle Nokia v Los Angeles. Zde se můžete podívat na Davidovy obrázky z průběhu celého večera. Jak to z obrázků vypadá, šlo zřejmě o prezentaci výrobků různých společností a cílem akce byla oslava výročních cen Emmy.

Brendan Fehr jako Boothův bratr

21. září 2008 v 19:51 Brendan Fehr

S dnešním dnem se konečně dozvídáme, kdo bude hrát Boothova bratra Jareda! Bude to Brendan Fehr - alespoň podle jeho oficiálního webu. Brendana asi všichni známe jako Michaela Guerina ze seriálu Roswell. Musím přiznat, že je to volba velmi zajímavá. Popravdě je pro mě lehce nepředstavitelné, že by si Brennanová mohla začít něco s hercem kterého mám v hlavě ještě stále zafixovaného jako teenagerského mimozemšťana:-).Scany soundtracku k Bones

20. září 2008 v 21:38 Novinky a Rozhovory
Pro obrázek klikni zde

Rozhovor s Michaelou Conlin

20. září 2008 v 21:31 Novinky a Rozhovory
Reportér z TV Addict hovořil koncem srpna s Michaelou Comlin alias Angelou Montenegro. Reportér sám na začátek článku přiznal, že neviděl jedinou epizodu Bones a seriál prostě vypustil jako další z řady průměrných procedurálních show ve stylu CSI. Ovšem poté, co dělal rozhovor s TJ Thynem, Emily Deschanel, Ericem Milleganem a Michaelou Conlin loni na podzim, naprosto propadl nejmilejšímu hereckému štábu v Hollywoodu a ihned začal Bones sledovat. Letos si interview s Michaelou Conlin zopakoval. A co že se jí to ptal?Jak moc Vás šokoval závěr minulé série Bones? Michaela: Byl to pořádný šok, to tedy ano.

Pár novinek od Davida Boreanaze

20. září 2008 v 21:30 Novinky a Rozhovory
Lynn ze Searching Bones mluvila s Davidem Boreanazem o následující sérii Bones a tady je, co se dozvěděla:
  • V budoucích epizodách uvidíme trochu více z temné stránky Bootha. Již v minulosti jsme se dozvěděli, že byl armádním ostřelovačem a že prošel mučením - co ale nevíme je to, jaké to na něm zanechalo psychické následky. David říká, že po většinu času, kdy pracuje s týmem, je v pořádku, ale že jsme zatím neviděli, co ho vůbec žene dál - co ho stojí každodenní vstávání z postele.

Eric Millegan se vrací!!!

20. září 2008 v 21:30 Eric Millegan
Eric Millegan jako Zack Addy je zpět - a to v páté epizodě 4.série The Perfect Pieces in the Purple Pond, kterou uvidíme již 24.září na FOXu. Věděli jsem, že to přijde, ale nevím jak vy - já jsem z toho stejně docela natěšená:-). Se Zackem se setkáme v psychiatrické léčebně, kde ho navštíví Hodgis s prosbou o pomoc v novém případu. Níže si můžete přečíst popis této epizody: