Červenec 2008


Kdo hraje Angelina manžela?

1. července 2008 v 23:57 Novinky a Rozhovory
Už jsme o něm pár věcí slyšeli, ale ještě nikdy jsme ho neviděli. Jak vlastně vypadá onen mýtický Grayson "Birimbau" Barasa? Podle E!Online FOX do role Angelina zapomenutého manžela obsadil Seana Blakemorea, který se mihnul v seriálech Pohotovost, Kriminálka New York, Tak jde čas, Invaze, O.C., Odložené případy, Mladí a neklidní či Monk. Ve Fotogalerii se můžete podívat, jak vypadá.

Devil Bones: Nová kniha Kathy Reichs

1. července 2008 v 23:56 Novinky a Rozhovory
Kathy Reichs právě vydává novou knihu. Jmenuje se Devil Bones a k dostání bude v USA od 26.srpna 2008. Je to v pořadí osmá kniha s Temperance Brennanovou, která by mohla vyjít i v ČR - celkově je však již jedenáctá. A o čem že bude? Cituji text z oficiálního webu Kathy Reichs:

Britští "Booth a Brennanová"

1. července 2008 v 23:54 Novinky a Rozhovory
V poslední novince jsem informovala o obsazení Michaela Brandona v londýnské epizodě Bones. Sice by bylo hezké, kdyby byl jedním z dvojice, která má být obdobou Bootha a Brennanové, ale bohužel toto dnes vyvrátil Matt Mitovich ve své Mega Minute. Kdo tedy budou ony britské verze Bootha a Brennanové?

Dempsey v seriálu Bones?

1. července 2008 v 23:53 Novinky a Rozhovory
Před pár dny se k nám donesla fota z natáčení londýnské epizody Bones / Sběratelé kostí. Zajímavá je ale hlavně jedna konkrétní fotografie, na které se vyskytuje mnohým z nás známý herec Michael Brandon. Oblíbili jsme si ho jako poručíka Jamese Dempseyho ze seriálu Dempsey a Makepeaceová, který již několikrát běžel na našich obrazovkách. Seriál se natáčel v letech 1985 - 1986 a já osobně si pamatuju jak, jsem kdysi seriál hltala ještě ve slovenském znění na České televizi a pak opakovaně na Nově.

Hart Hanson na Televizním festivalu Banff World 2008

1. července 2008 v 23:52 Novinky a Rozhovory
Výkonný producent seriálu Bones / Sběratelé kostí Hart Hanson vystoupil minulý týden na Televizním festivalu Banff World v Albertě. Vyprávěl o tom, jak vznikal seriál Bones, jak obsadil Davida Boreanaze, jak se mu zpočátku nelíbila Emily Deschanel a samozřejmě nezapomněl prozradit pár novinek ze 4.série Bones. Vyjádřil se též k tomu, jak by vypadal Zackův osud, kdyby nedošlo ke stávce scénáristů.

David a Emily v Londýně + novinka o obsazení 4.série

1. července 2008 v 23:51 Novinky a Rozhovory
Jak již všichni víte, první díl 4.série Bones / Sběratelé kostí se natáčí v Londýně. Jednomu z náhodných kolemjdoucích se podařilo udělat pár foteček Emily, Davida a členů štábu v akci. Vy se na ně můžete podívat na FLICKR.COM či Searching Bones. Na youtube se objevilo i video z natáčení, ale bohužel bylo rychle staženo.. Zapátrala jsem a nakonec jsem ho našla na jiném webu. Uploadovala jsem Vám ho na Rapidshare.com, kde si ho můžete stáhnout. A díky Maddy, která mi poslala odkaz, se na toto video můžete podívat také na Youtube.com.

Novinky o 4.sérii Bones

1. července 2008 v 23:50 Novinky a Rozhovory
Natáčení 4.série Bones je v plném proudu - a co nového jsme se mohli dozvědět od Davida Boreanaze na festivalu v Monte Carlu či v oficiální zprávě FOXu? Takže... Štáb seriálu Bones / Sběratelé kostí strávil 3 týdny v Anglii, kde natáčel dvohodinový otvírák 4.série. V něm budou Booth a Brennanová pomáhat Scotland Yardu vyšetřit případ nálezu mrtvého těla plujícího po Temži. Podle Davida se natáčelo v Londýně a Oxfordu, kam byla pozvána Brennanová, aby zde vystoupila na konferenci.

Návštěvnost za 23.6. - 29.6.

1. července 2008 v 23:44 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (23.6. 2008 - 29.6. 2008) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 1
Patek: 0
Sobota: 2
Nedele: 0

Celkem: 3